اجرای اسکلت ساختمان :اسکلت فلزی و آرماتور بندی

اجرای اسکلت ساختمان

 اجرای اسکلت ساختمان :اجرای اسکلت فلزی ساختمان و اجرای آرماتور بندی ساختمان و اجرای اسکلت بتونی ساختمان را از یک گروه تخصصی پیمانکاری ساختمان با بیش از 25 سابقه خدمت رسانی و مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ و ملی بخواهید. این افتخار ماست که توانسته ایم در اجرای پروژه هایی مشارکت کنیم که در حال حاضر از آنها به پروژه ملی یاد میشود . نظیر مشارکت در اجرای اسکلت برج میلاد تهران , مشارکت در اجرای اسکلت بیش از 25 برج در مناطق 21 و 22 تهران و.. تنها بخشی کوچک از سوابق ما هستند.

 

اجرای اسکلت فلزی ساختمان

پیمانکاری ساختمان و پیمانکاری و خدمات اجرای اسکلت فلزی ساختمان تخصصی است که گروه ساختمانی اشرفی افتخار بیش از 25 سال فعالیت مستند و توام با افزایش دانش و تجربه را در این زمینه دارد ؛ افتخار داریم که اعلام کنیم گروه پیمانکاری اشرفی در استانهای تهران , البرز , قزوین , گیلان , مازندران , قم , سمنان, مرکزی , اصفهان, بوشهر, خوزستان, فارس , کرمانشاه, خراسان رضوی , آذربایجان شرقی و استان اردبیل سابقه فعالیت داشته است و در کلیه استانهای ذکر شده حداقل یک پروژه را در زمینه اجرای اسکلت فلزی ساختمان عملیاتی کرده است.

اجرای اسکلت ساختمان

برای سفارش اسکلت فلزی با ما تماس بگیرید.

 

اجرای اسکلت ساختمان در تهران

استان تهران پایتخت ایران بوده و در زمینه ساخت و ساز و نرخ اجرای پروژه های ساختمانی هم در شرایط رکود و هم در شرایط رونق بازار ساخت و ساز پیشتاز بوده است . طبیعی است که عمده تمرکز و سابقه اجرایی گروه ساختمانی اشرفی هم در زمینه اجرای اسکلت فلزی ساختمان در استان تهران و خصوصا شهر تهران است . اجرای اسکلت فلزی ساختمان در تهران و تصاویری نمونه از پروژه هایی که قبلا اجرا کرده ایم را میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر مشاهده کنید .

تصاویر برخی پروژه های اسکلت فلزی در تهران

لیست پروژه های بزرگ ساختمانی با مشارکت گروه اشرفی

 جوشکار ساختمانی در تهران

جوشکاری ساختمان در تهران با استانداردهای روز مهندسی در تهران پذیرفته میشود

اجرای اسکلت ساختمان در کرج 

پیمانکار اسکلت ساختمان در کرج و کلیه شهر های استان البرز پذیرفته میشود , اجرای اسکلت فلزی ساختمان در کرج , اجرای اسکلت بتونی ساختمان در کرج و آرماتور بندی در کرج از جمله خدمات گروه پیمانکاری ساختمان اشرفی در شهر کرج و استان البرز میباشد .

نمونه پروژه های اسکلت ساختمان در تهران و کرج

اجرای اسکلت فلزی در تهران

اسکلت فلزی ساختمان در گیلان

اجرای اسکلت ساختمان در استان گیلان شامل اجرای اسکلت فلزی ساختمان در رشت , لاهیجان , لنگرود , رودسر , کلاچای , آستانه , فومن و.. توسط گروه پیمانکاری ساختمان اشرفی پذیرفته میشود.

اجرای اسکلت فلزی در رشت

آرماتور بندی در رشت

اجرای اسکلت فزی ساختمان رد لاهیجان

پیمانکاری ساختمان در لنگرود

بهینه سازی سایت : گروه سئو میر