گچ کاری و گچبری : گچکاری ساختمان در تهران و گیلان

گچکاری , گچبری , گچ کاری ساختمان

در استانهای تهران , البرز ( کرج) , گیلان و مازندران خدمات گچ کاری ساختمان و گچبری ساختمان توسط استادکاران گچ کار مجرب و با مدرک فنی و حرفه ای ارائه میشود . شما عزیزانی که نیازمند این خدمات هستید فارغ از اینکه در کدام شهرستان استانهای مذکور هستید میتوانید با استادکار مربوطه در نزدیکترین محل به خودتان تماس گرفته و قیمت خدمات مورد نظرتان را استعلام بگیرید .

 

این سایت صرفا سعی دارد به عنوان یک واسط بین شما و گچ کار ساختمان عمل کند تا بتوانید با صرف زمان کم بهترین خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید.

گچکاری

ساختمان ها در مرحله نازک کاری خود نیازمند استفاده از گچکاری برای پوشش سطح داخلی دیوارها دارند . پروسه ای که بنام گچاری ساختمان شناخته میشود عملا شامل 2  مرحله زیر سازی و روسازی میباشد . مرحله زیر سازی با گچ و خاک و ضخامت بالا انجام میگیرد و مرحله روسازی کاری دقیق و البته در مراحل گچبری کاری هنری میباشد .

 

بسته به کیفیت کار معماران ساختمان در هنگام گچ کاری گچ و خاک ممکن است حتی تا 20 سانتیمتر هم عمق بعضی از قسمت های گچ دیوار بشود . و عمق استاندارد گچ کاری خاک و سفید کاری روی هم معمولا 5 تا 8 سانتیمتر میباشد.

تعرفه و قیمت گچ کاری

گچکاران هنگام محاسبه قیمت معمولا هر دو سطح را با یک قیمت میسنجند و قیمت اعلامی به ازای هر متر مربع با لحاظ فرایند گچ و خاک و سفید کاری اعلام میشود .

اتحادیه گچ کاران هر شهرستان بر حسب شرایط کسب و کار محل , مصالح بکار رفته در دیوار چینی و ... تعرفه هایی را برای گچ کاری اعلام میکنند ولی بطور کلی قیمت گچ کاری ساختمان بر حسب متر مربع سنجیده میشود و متوسط تعرفه گچ کاری ساختمان در کل کشور اععم از تهران , کرج , گیلان و مازندران به ازای هر متر مربع 8,000 تومان با تلرانس 2000 تومانی میباشد.

گچبری

گچبری

 گچبری به خود یک هنر است و علاوه بر اینکه به عنوان یکی از مشاغل ساختمانی شناسایی میشود در دسته بندی هنر های ترکیبی هم جایگاه ویژه ای دارد . البته در یک دهه گذشته با ورود متریال های نوین ساختمانی مانند کناف و ... از میزان استفاده این صنعت در ساختمان ها کاسته شده است ولی نه تنها الان بلکه در آینده هم هیچ متریال نوین ساختمانی نخواهد توانست جایگزینی برای گچبری ساختمان باشد و این هنر قدیمی ایرانی همچنان پابرجاست و طرفداران خاص خودش را دارد.

چند طرح کلاسیک و مدرن گچبری ساختمانی

طرح های محبوب و اجرا شده گچبری ساختمان توسط گروه های اجرا کننده که برای برنا ساخت ارسال میشوند در یک صفحه جداگانه با نام گالری تصاویر گچبری و گچکاری در سایت قرار داده خواهند شد تا بتوانید با مشاهده آنها ایده های مناسبی برای منازل و ساختمانهای خود کسب کرده و البته با کیفیت کار اکیپ های مختلف هم آشنا شوید.

گچبری و گچکاری در تهران

در اینجا لیستی از استاد کاران گچ کاری در تهران  و هنرمندان گچبری در تهران را ملاحظه میکنید که میتوانید با توجه به موقعیت جغرافیایی پروژه های خودتان با نزدیکترین گچکار یا گچبر ساختمانی تماس گرفته و مذاکرات مرتبط با استعلام قیمت , بازدید از محل  و عقد قرارداد و شروع بکار را با خود گچ کار ساختمان در تهران انجام دهید .

 

گچکاری

گچبری در غرب تهران , گچبری در شرق تهران , گچکار در غرب تهران , گچکاری ساختمان در شمال تهران , گچکاری و گچبری در جنوب تهران , گچکاری و گچبری در مرکز تهران و کلیه شهرستانهای حومه تهران پذیرفته میشود.

گچ کاری در غرب تهران

اکیپ های کاملا مجرب و مجهز استاد همتی آماده ارائه کلیه خدمات بازسازی ساختمان , گچکاری و گچبری در غرب تهران , گچکاری ساختمان در کلیه مناطق حومه غربی تهران اععم از سعادت آباد , شهرک غرب , جنب آباد , پونک , آریاشهر و صادقیه ,آزادی , استاد معین , جی , بهبودی ,ستارخان ,تهرانسر ,آذری , یافت آبادو.. با یمت مناسب و کیفیت برتر پذیرفته و در اسرع وقت اجرا میششود.

گچکار ساختمانی در شرق تهران

گچکاری و گچبری ساختمان در تهران

گچکاری در رسالت , گچکاری و گچبری در تهرانپارس , گچکاری و گچبری ساختمان در فرجام , سید خندان , جکیمیه , پاسداران , شریعتی , خیابان بهار, میدان امام حسین , پیروزی , نیروی حوایی , افسریه و کلیه مناطق و محله های شرق تهران توسط استاد کار گچ کار و گچبر ساختمانی آقای میرزا بابایی و اکیپ های وابسته به ایشان پذیرفته و انجام میشوند.

گچکاری و گچبری در شمال تهران

خدمات اکیپ گچکاری ساختمان عسگری در کلیه مناطق شمالی تهران اععم از تجریش , نیاوران , پارک وی , شمیرانات ,قیطریه ,دولت ,ونک, الهیه, زعفرانیه , جردن, آرژانتین, خیابان ولیعصر و.. با قیمت های توافقی و کیفیت هنری اجرا میشوند.

گچبری و گچکاری در جنوب و مرکز تهران

اکیپ های گروه گچکاری و گچبری ساختمان حبیبی و فرجاد آماده ارائهخدمات در مناطق مرکزی و جنوبی تهران در زمینه گچکاری و گچبری ساختمان در جنوب تهران و مرکز تهران اععم از مناطق بازار تهران , شوش , مولوی , خیام , راه آهن , امام خمینی , شهر ری ,خانی آباد , نظام آباد و.. هستند . با ما تماس بگیرید.

گچ کاری ساختمان

اگر به دنبال گچ کار ساختمان هستید . ما به شما استادکاران گچکاری ساختمان , ابزار زنی, گچ خاک, سفید , کناف و دکورکاران مجرب را به همراه نمونه کارهایشان معرفی میکنیم . تا بتوانید با صرف زمان کم انتخاب مناسبی را متناسب با پروژه ساختمانی خودتان داشته باشید.

گچکاری ساختمان

گچ کاری ساختمان هم یک حرفه است و جزئ مشاغل ساختمانی محسوب میشود ولی در اصل این حرفه یک هنر صنعت میباشد . یک گچ کار ساختمان میتواند با هنر خود دست به خلق آثار بدیعی بزند . از اینرو لازم و شایسته است که در هنگام انتخاب گچ کار برای پروژه ساختمانی خودتان به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید:

سطح کیفی کاری که مد نظر دارید

موقعیت پروژه شما و آدرس محل سکونت گچ کار

نمونه کارهایی که استادکار گچکاری ساختمان قبلا داشته است بی شک میتواند نشاندهنده سطح توانایی وی باشد.

گچ کاری , گچ کاری ساختمان , گچبری

گچ کار ساختمان در گیلان

استان گیلان همواره یکی از پویاترین استانها به لحاظ ساخت و ساز بوده است . و به همین نسب نیاز به استادکار گچ کار و گچبری ساختمان در گیلان هم زیاد بوده و است .

گچکاری و گچبری در گیلان , لنگرود و لاهیجان

ما برای سهولت شما در جهت انتخاب گچکار مورد نظرتان لیستی از زبده ترین گچکاران شاغل در استان گیلان و شهرستانهای آن را به تفکیک قرار داده ایم . میتوانید با کلیک بر روی نام استادکار مورد نظرتان در شهرستانی که نیاز به گچکار و گچبر ساختمان دارید تعدادی از آخرین پروژه های انجام شده وی را به همراه رزومه کلی از این استادکار مشاهده نمایید .

 گچکاری و گچبری در کلیه شهرستانهای استان گیلان پذیرفته میشود

 

گچکار ساختمان در لنگرود

گچبر و گچکار در شهرستان لنگرود : لیست استادکارانی که در شهرستان لنگرود فعال بوده و آمادگی قبول پروژه های گچ ساختمانی را در لنگرود و توابع این شهرستان دارند به شرح زیر میباشد .

لنگرود : استاد هنرمند گچکار و گچبر عزیز عسگری

استاد عزیز عسگری با 14 سال سابقه گچکاری + بیش از500 پروژه اجرا شده از گچ خاک و گچ سفید تا گچبری ساختمان در شهرستان لنگرود فعال بوده و آمادگی اجرای پروژه ساختمانی شما را در اسرع وقت در لنگرود و لاهیجان دارد.

گچ کاری ساختمان در لنگرود

 شماره تماس :   09334857281

گچکار

گچکار ساختمان در رشت

لیست گچکاران ساختمان , استادکاران و هنرمندان گچ کار در شهرستان رشت و شهرها و روستاهای اطراف رشت 

پیمانکاری ساختمان در رشت از صفر تا 100 پذیرفته میشود.

گچار و گچبر در لاهیجان

لیست گچکاران ساختمان در شهرستان لاهیجان , توابع و روستاهای اطراف به شرح زیر میباشد .

در لاهیجان کلیه خدمات ساختمانی اععم از گچکاری و پیمانکاری ساختمان توسط گروه پیمانکاری اشرفی پذیرفته میشود.

استادکار گچکار ساختمانی در رودسر و کلاچای

لیست استادکاران گچ کار و گچبر شاغل در استان گیلان که محل سکونتشان در شهرستانهای کلاچای , رودسر , املش و توابع میباشد و اعلام آمادگی داشته اند در جهت قبول پروژه های گچکاری ساختمان در رودسر و کلاچای به شرح زیر میباشد.

لیست گچکاران و گچبر های ساختمانی آستانه اشرفیه

 

ثبت آگهی رایگان گچکاران و گچبر های ساختمان در تهران , کرج , مازندران وگیلان

اگر شما استادکار و گچکار ساختمان هستید میتوانید رایگان اطلاعات تماس خود را به همراه نمونه کارهای اخیر و رزومه کلی از خودتان و اینکه در کدام یک از شهرستانهای استان گیلان ساکن هستید و میتوانید قبول پروژه کنید برای ما ارسال نمایید.

رزومه و نمونه کارهای خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید .

miramirreza[at]gmail.com

همچنین میتوانید از طریق فرم زیر با ما مکاتبه کنید ولی توجه داشته باشید که ارسال رزومه به همراه نمونه کار هایتان را از طریق ایمیل فوق انجام دهید.


(Leave empty)

در کدام شهر نیاز به گچ کار ساختمانی دارید؟

خدمات گچ کاری ساختمان در کرج , گیلان , لنگرود , لاهیجان , رشت , رودسر

گچبری و گچ کار در کرج , البرز , شهریار , اندیشه , لنگرود , تهران , رشت و  لاهیجان توسط اکیپ های استادکار محلی اجرا میشوند برای دیدن نمونه کارهای اجرا شده به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.

گچ کار در تهران

تصاویر:

تصاویر برخی از پروژه های اجرا شده در شهر های مختلف تهران , کرج و گیلان و مازندران

 

 

 

گچکار ساختمان

گچکار در رودسر

target="_blank">سئو و بهینه سازی سایت : گروه سئو میر